Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Komisje Rady Powiatu
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2008-12-16 12:54:13 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
KOMISJE V KADENCJI RADY POWIATU W KĘTRZYNIE
Protokoły z posiedzenia Komisji Rady Powiatu dostępne są w pokoju nr 45
Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa Obywateli Rady Powiatu w Kętrzynie
1. Zbigniew Mirosław Homza
2. Andrzej Stefan Sobczak - Wiceprzewodniczący
3. Dagmara Barbara Iwaniuk
4. Aneta Pietrzyk-Hornicka
5. Hansi Jurgen Malecki - Przewodniczący
6. Ryszard Henryk Niedziółka
7. Michał Jerzy Krasiński
1. Zbigniew Mirosław Homza
2. Andrzej Stefan Sobczak - Wiceprzewodniczący
3. Dagmara Barbara Iwaniuk
4. Aneta Pietrzyk-Hornicka
5. Hansi Jurgen Malecki - Przewodniczący
6. Ryszard Henryk Niedziółka
7. Michał Jerzy Krasiński
Komisja Edukacji i Kultury Rady Powiatu w Kętrzynie
1. Stefania Maria Siewruk-Welens - Przewodnicząca
2. Alina Janiszewska
3. Jarosław Pieniak - Wiceprzewodniczący
4. Dariusz Popławski
5. Michał Jerzy Krasiński
Komisja Budżetu, Promocji, Transportu, Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu w Kętrzynie
1. Sławomir Marek Jarosik - Przewodniczący
2. Teresa Prokop - Wiceprzewodnicząca
3. Alicja Anastazja Kamińska
4. Waldemar Krzysztof Kuczyński
5. Ryszard Henryk Niedziółka
6. Michał Kochanowski
7. Zbigniew Olenkowicz
8. Łukasz Jakub Wiśniewski
9. Michał Jerzy Krasiński
10. Aneta Jolanta Janczuk
11. Andrzej Strefan Sobczak
Komisja Rewizyjna Rady Powiatu w Kętrzynie
Komisja Rewizyjna Rady Powiatu w Kętrzynie
1. Teresa Prokop
2. Stefania Maria Siewruk-Welens Sekretarz
2. Stefania Maria Siewruk-Welens Sekretarz
3. Aneta Jolanta Janczuk Przewodnicząca
4. Aneta Pietrzyk-Hornicka Wiceprzewodnicząca
Komisja doraźna do opracowania projektu zmiany Statutu Powiatu Kętrzyńskiego
1. Ryszard Henryk Niedziółka Przewodniczący
2. Sławomir Marek Jarosik
3. Artur Adam Andrzejewski
4. Dariusz Popławski
5. Łukasz Jakub wiśniewski
1. Ryszard Henryk Niedziółka Przewodniczący
2. Sławomir Marek Jarosik
3. Artur Adam Andrzejewski
4. Dariusz Popławski
5. Łukasz Jakub wiśniewski